Вбудовані пральні машини

Вбудовані пральні машини

Вбудовувані пральні машини - тихі і непомітні

Найкраще місце для пральної машини - це ванна кімната. Але дуже часто габарити цього приміщення не дозволяють розмістити там техніку, і тоді єдиним правильним рішенням буде купити вбудовану пральну машину. Вона гармонійно впишеться в будь-який кухонний гарнітур, а гранично низький рівень вібрації зробить процес прання практично безшумним.

Сучасна пральна машина не тільки позбавить від величезної кількості брудної білизни, але і зробить це з мінімальними витратами електроенергії та води (до 65 л за один цикл). Їй доступне прання парою, бездоганне відбілювання і делікатне очищення вовняних речей з низькою температурою. Розумна машина сама визначить вагу білизни і запропонує оптимальний режим роботи, а виявивши зайву піну в барабані, запустить додаткове полоскання.

Якщо ваша квартира не дозволяє вільно розвісити випрану білизну і висушити її, тоді вам просто необхідна вбудована пральна машина з сушкою. Уявіть: з барабана після прання ви дістанете не тільки чисту, але і суху білизну.

Не так давно порадували виробники і великі сім'ї, випустивши в продаж вбудовані пральні машини під стільницю, здатні за один цикл обробити до 9 кг білизни. З такою моделлю ви з легкістю виперете навіть свою двоспальну пухову ковдру.

Якщо ви вирішили позбавити себе від турбот з пранням, тоді інтернет-магазин ТехПобут буде радий запропонувати вам широкий асортимент техніки. У нас ви зможете прочитати відгуки про вбудовувані пральні машини, порівняти технічні характеристики і підібрати для себе найоптимальніший варіант.

10854 грн.
Наявність: В наявності
Автоматична пральна машина Whirlpool AWO / C 0714 буде відмінно гармоніювати з ванним або кухонним ..