DVD та Blue-ray Програвачі

DVD та Blue-ray Програвачі

Blu-ray плеєри дозволяють виводити зображення з носіїв Blu-ray Disc і CD / DVD на телевізор або інший засіб виведення зображення. Деякі преери такого типу також підтримують формат HD DVD. Це дозволяє переглядати фільми на домашньому телевізорі без втрати якості у високому дозволі.

Також, якщо ваш Blu-ray Disc або DVD має аудіо-доріжку у форматі 5.1, а плеєр підтримує даний аудіо-формат, це дозволить підключити відповідну аудіо-систему для комфортного перегляду фільмів.

За допомогою фільтрів інтернет магазину побутової техніки Техпобут, розташованих в лівій колонці, ви можете вибрати виробника, типи вбудованих відео-декодерів і вбудовані входи і виходи для підключення додаткового обладнання і ціни. Наявність підтримки 5.1 і 7.1 дозволить підключити аудіо-систему такого ж типу. А для підключення до телевізора, проектора або ЖК-дисплею може бути використаний компонентний відео-вихід, цифровий оптичний (коаксіальний) або HDMI. Багато сучасних моделей підтримують підключення по Ethernet і відтворення відео, джерелом якого є локальна мережа.

Ця категорія порожня.