Скиборізки

Скиборізки

Навіщо потрібна скиборізка, якщо є звичайний кухонний ніж? Це питання не дає спокою скептикам з моменту появи розглянутого типу приладів.
Перше і найголовніше, заради чого варто придбати Ломтерізки - це швидкість виконання роботи. Помічено, що порізати що-небудь за допомогою Ломтерізки можна в 2-3 рази швидше, ніж за допомогою звичайного ножа.
По-друге, однакові красиві пласти, одержувані після Ломтерізки, дозволять прикрасити блюдо, надати йому неповторний шарм при сервіруванні.
По-третє, безпека: порізатися ножем Ломтерізки дуже складно (треба спеціально вивернутися і постаратися), адже обертовий ніж цього пристрою з усіх боків закритий корпусом, подача нарізка продукту відбувається не руками, а за допомогою спеціальної направляючої і рухомого столика.
По-четверте, це просто питання відповідності своєму часу: зараз ніхто не забороняє ходити в набедренних шкурах, висвітлювати житло факелом і різати м'ясо кремінним ножем, але набагато приємніше довірити прості справи техніці, щоб отримати на виході якісний продукт в короткий термін.
Як влаштована скиборізка? Прилад цей зроблений дуже просто: в основі лежить електричний двигун, він обертає круглий ніж, який і нарізає їжу. Нарізувана заготівля лягає на рухому панель, остання рухається уздовж обертового ножа, забезпечуючи таким чином підтримку ще не нарізаної частини. За панеллю переміщається особливий наголос, він здійснює подачу нарізаного шматка їжі на ніж під час роботи приладу. Відрізані пласти падають на лоток - їх можна брати в міру появи.
Електродвигун аматорської Ломтерізки, як правило, має потужність 80-200 Вт Але не варто намагатися купити Ломтерізки із занадто потужним двигуном - цілком достатньо потужності 100 Вт для будь-якої роботи.
Купити Ломтерізки в Києві, Львові, Харкові, Запоріжжі, Одесі або іншому місті дуже просто: достатньо зробити замовлення в нашому Інтернет-магазині. Ми працюємо безпосередньо з виробниками побутової техніки, тому у нас виключена ймовірність придбання підробки, а ціни такі низькі. У списку наших стратегічних партнерів є такі гучні імена, як Ariete, Ritter, Bosch, Daewoo, Severin, Clatronic, Smile, Krups, Zelmer.
Достатньо лише замовити Ломтерізки, і вже зовсім скоро ви будете балувати домочадців акуратними скибочками ковбаси, сиру, овочів і фруктів, а собі заощадите багато часу, адже тепер не потрібно наполегливо працювати кухонним ножем в гонитві за рівною і красивою нарізкою.

Ця категорія порожня.