Аерогрилі

Аерогрилі

Аерогрилі - це прості у використанні універсальні побутові прилади, які готують їжу за допомогою гарячого повітря. Складається аерогриль з двох частин: зробленої зі скла колби, в якій готується їжа, а також кришки з вмонтованим в неї нагрівальним елементом, вентилятором і клавішами управління. Зверху скляної колби аерогрилю присутній термостійкий пластик, який не дозволяє гарячому склу зіпсувати поверхню стільниці. Кришки сучасних аерогрилів буваю двох видів - відкидні, а також знімні, які кріпляться до пристрою на спеціальному кронштейні.

Аерогрилі зручні у використанні, оскільки не вимагають постійної участі в процесі приготування їжі. Досить закласти в них продукти, задати програму - і можна займатися іншими справами. Не потрібно нічого перевертати або помішувати - аерогриль приготує блюдо сам і вимкнеться, виконавши задану програму. Крім базових частин, в аерогрилях можуть бути присутніми додаткові аксесуари - грати, шампура, насадки для запікання птиці та ін.

Для того щоб купити аерогриль вам не доведеться довго ходити по магазинах і витрачати купу часу на вибір аерогриля. Погортавши каталог з аерогрилями в нашому інтернет магазині - ви обов'язково знайдете відповідну вам модель.

LIBERTON LAG 04 HMF
1675 грн.
Наявність: В наявності
Аерогриль; потужність 1400 Вт ..