Водонагрівачі та бойлери

Водонагрівачі та бойлери

Водонагрівачі: комфорт - цілий рік

Гаряча вода - цілий рік. Про це мріють мільйони - причому, як любителі дачного відпочинку, так і міські жителі. У період планових відключень води багато хто згадує про такий корисний винахід, як водонагрівач. Поставити в квартирі 300-літровий агрегат можуть дуже небагато. Такі масштабні системи підходять більше для заміських будинків. А ось водонагрівачі 50 літрів - помістяться навіть в малогабаритній квартирі.

Тим більше, що сучасні бойлери можуть бути дуже навіть компактними. Компанія Thermex, наприклад, виробляє плоскі системи. Водонагрівач термекс 50 літрів має глибину - всього 23 сантиметри при ширині 43,6 см.

Аналогічні агрегати пропонують і європейські бренди. Водонагрівач Арістон 50 літрів - за габаритами трохи більше російського. Але ненабагато - всього на чотири сантиметри. Розробникам довелося пожертвувати розмірами на користь дизайну.

Втім, про витонченість форми думають і російські виробники. Thermex випускає не тільки вертикальні, але й горизонтальні накопичувальні водонагрівачі. За габаритами такий водонагрівач 50 літрів абсолютно ідентичний своєму вертикальному побратимові. Але візуально - більш компактний.

Накопичувальні системи, з точки зору економії місця, безумовно, поступаються проточним водонагрівачам. Але мають і переваги. Наприклад, при порівняно невеликому навантаженні на енергомережу, накопичувальний водонагрівач дозволяє розподілити гарячу воду по декількох точках. А значить, для того, щоб прийняти душ, не доведеться чекати, поки мама (дружина, сестра) помиє посуд. Вода буде однаково гарячої у ванній кімнаті, і на кухні.

Ця категорія порожня.