Вентилятори

Вентилятори

В асортименті інтернет-магазину ТехПобут представлені вентилятори, виготовлені провідними виробниками. Технічні характеристики товару ви знайдете в описі кожної з моделей, запропонованих на нашому сайті. Тут же можна дізнатися вартість. Класифікація вентиляторів:
Осьові - найбільш поширений варіант. Принцип роботи полягає в переміщенні повітря за рахунок обертання лопатей навколо своєї осі.
Відцентрові - використовуються в основному в промисловості. Повітря затягується всередину, обертається, потім за допомогою відцентрової сили і спіральної форми лопатей виходить під прямим кутом від напрямку влучення.
Діаметральні - припускають подвійне проходження повітря по площині, що знаходиться перпендикулярно обертаючому циліндру. Головні переваги - відсутність шуму при роботі, швидке отримання рівномірного потоку повітря.
Безлопатеві - вентилятор вбудований, рухомі деталі зовні відсутні, потік повітря з такого вентилятора виходить в 15 разів сильніше.

З онлайн-магазином ТехПобут ви можете купити вентилятор в Києві, Львові, Харкові, Запоріжжі, Чернігові, Дніпропетровську, Одесі та інших містах високої якості і з вигідною доставкою. Ціна вентилятора залежить від: типу, потужності, функціональності, продуктивності. Каталог вентиляторів TexPobut представлений моделями, виробники яких зарекомендували себе високою якістю і тривалим терміном використання приладів.
Види побутових вентиляторів
Вентилятори, використовувані в побуті, бувають:
підлоговими;
настільними;
стельовими.

Кількість лопатей може варіюватися від 3 до 6 штук. Вентилятор може бути оснащений дисплеєм і таймером. Можливе кнопочне, механічне або електронне регулювання швидкості обертання і радіусу дії. Вартість пристроїв може стати більш привабливою під час проведення акцій.

Ця категорія порожня.