Обігрівачі

Обігрівачі

Обігрівачі
 Коли минає літо і настає холодна пора року, то увага покупців різко перемикається з кондиціонерів на електричні обігрівачі. Це стосується як обігрівачів для дому, так і більш потужних систем, призначених для обігріву виробничих приміщень і офісів. Популярність таких пристроїв вже давно призвела до того, що купити обігрівач у Києві, Львові, Харкові, Запоріжжі, Чернігові, Дніпропетровську, Одесі та інших містах можна практично повсюдно. До того ж виробники таких пристроїв розширили асортимент товарів, що випускаються до меж. Тому сьогодні кожен може підібрати для себе що-небудь відповідне потребам і фінансовим можливостям. При цьому особливо широкий вибір очікує людину, що вирішила купити обігрівач в інтернет-магазині, оскільки саме тут сконцентрована практично вся техніка від кращих світових виробників.

 Серед найбільш популярних обігрівачів, що користуються постійним попитом, можна виділити:
 1) Масляні радіатори. Прилади, що працюють за рахунок розігрітого мінерального масла, що циркулює всередині корпусу. Масло нагрівається за допомогою електричної спіралі, тривалість використання якої істотно збільшується завдяки функціонуванню всередині рідини. Це найпопулярніші побутові обігрівачі, ефективність яких залежить від кількості секцій або ребер радіатора. Їх основними перевагами є мобільність, а також повна безшумність під час роботи.
 2) Конвекторні обігрівачі. Також досить популярний тип, який нерідко використовується як основне джерело тепла в кімнаті. Конвектор працює за принципом пропускання потоку холодного повітря через нагрівальні елементи. Вони оснащуються надійними нагрівальними елементами і термостатами, що дозволяють підтримувати температуру повітря на оптимальному рівні. До конвекторів часто відносять настінні обігрівачі, які являють собою такий же прилад, підвішений на певну висоту. Головним достоїнством конвекторів є невисока температура корпусу під час роботи, а також стильний зовнішній вигляд, прекрасно доповнює інтер'єр будь-якого приміщення.
 3) Теплові вентилятори. Такі пристрої працюють за схожим з конвекторами принципом. Вони пропускають через себе холодне повітря, нагнітання якого здійснюється звичайним вентилятором. Електрообігрівачі володіють перевагою - цілеспрямоване розподіл теплого повітря, за рахунок чого, наприклад, можна добре прогріти низ кімнати і постійно тримати в теплі ноги. Тепловентилятори дуже мобільні, а також відрізняються невеликою вартістю, завдяки чому їх часто купують в доважок до інших систем обігріву.
 4) Інфрачервоний кварцовий випромінювач. Це один з найсучасніших способів обігріву приміщень. Пристрій складається з кварцової лампи, укладеної в металевий корпус. Обігрівач здатний нагріти лише ту частину кімнати, куди направлена ​​така лампа. При цьому їх основною перевагою є низький рівень споживання енергії, завдяки чому такі енергозберігаючі обігрівачі і користуються всезростаючою популярністю.

ZENET ZET 515
1010 грн.
text_stock
Інфрачервоний обігрівач Zenet ZET-515 - відмінний варіант для спрямованого обігріву приміщення пл..
ZENET ZET 514
1079 грн.
text_stock
Інфрачервоний обігрівач Zenet ZET-514 має невеликі розміри 525x420x220 мм і мала вага 1,4 кг, при..
ZENET ZET 502
1483 грн.
text_stock
Інфрачервоний обігрівач Zenet ZET-502 відмінно підійде для додаткового обігріву приміщень площею ..
ZENET ZET 501
1483 грн.
text_stock
обігрівач; інфрачервоний; підлоговий; потужність: 0,9 кВт; приміщення: 20 м² ..
DELONGHI TRD 40820
4799 грн.
text_stock
Створити оптимальну температуру повітря в приміщенні, при цьому не пересушує його, Вам допоможе с..
DELONGHI HWB 4530
1321 грн.
text_stock
обігрівач; тепловентилятор; підлоговий; потужність: 1,8 кВт ..
CLATRONIC KH 3077
1150 грн.
text_stock
Зручний і практичний обігрівач Clatronic KH 3077 стане незамінним приладом для якісного нагріву п..
CLATRONIC HL 3377
753 грн.
text_stock
Компактний тепловентилятор Clatronic HL 3377 відрізняється простотою в експлуатації і призначений..
AEG RA 5521
1881 грн.
text_stock
Масляный обогреватель AEG RA 5521 – компактный и удобный в использовании обогреватель, который ст..
AEG RA 5520
1650 грн.
text_stock
Зігрітися в холодну міжсезоння, коли опалення в квартирі ще не включено, вам допоможе вірний і пр..
DELONGHI HSX 2320
1782 грн.
text_stock
Delonghi HSX 2320 - це стильний і ефективний обігрівач конвективного типу, товщиною всього 9 см. ..