Доставка та оплата


ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

Інтернет магазин Тех-Побут здійснює доставку по Україні за допомогою компаній «Нова Пошта» та «Ін-Тайм» - лідерів експрес перевезень вантажів.

Доставка по Україні здійснюється без попередньої оплати. Ви маєте можливість оплатити товар у Вашому місті при отриманні (вартість послуги близько 2% від вартості товару).

Ціни на всі товари вказані без вартості доставки до міста одержувача.

При отриманні товарів необхідно мати документ, що посвідчує особу, та дотримуватися
правила прийому товарів при доставці.


Доставка кур'єром

Доставки по Львову безкоштовна.

Кур'єрська доставка по інших містах України можлива після повної оплати товару (оплата при отриманні доступна тільки в пунктах самовивозу).

Доставка кур'єром по місту здійснюється в робочий час з 9:00 до 18:00 за вказаною адресою до будинку чи під'їзду будинку.

Важливо! Кур'єр відповідає лише за доставку товару до будинку і не надає консультацій щодо технічних характеристик і властивостей товарів.

При отриманні товарів необхідно дотримувати
правила прийому товарів при доставці.

 

Способи оплати

Готівкою (при отриманні товару)

Готівкова оплата приймається працівниками інтернет-магазину в офісі компанії або кур'єром при доставці товару.

При замовленні товарів з доставкою в межах території України, Ви можете розрахуватися готівкою безпосередньо в офісі транспортної компанії у своєму місті при отриманні товару (така послуга надається перевізником окремо і тарифікується у розмірі 1,5-2% від вартості товару).

Переказ грошей на банківську карту

Гроші розміщуються на спеціальному картковому рахунку в банку. Реквізити на оплату Ви отримаєте у менеджерів по факсу або електронною поштою.

WebMoney

За допомогою системи Інтернет-розрахунків WebMoney клієнти мають можливість виробляти моментальну оплату через Інтернет.


Щоб оплатити покупку товару в WMZ, WMU, необхідно скористатися програмою Webmoney Keeper або онлайн-інтерфейсом Webmoney Keeper Light.